דף הבית | הספריה הדיגיטלית הישראלית | עונת התרבות תש"פ | לוח אירועים | קטלוג וספריה | דרושים | קיץ במרכז ההנצחה | הודעות חשובות! | צור קשר | פייסבוק |
דף הבית  > אירועים

לוח אירועים


ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
* להצגת אירועי היום נא ללחוץ על התאריך

  היום -  שבת 24.8.2019
שעה נושא כתובת קטגוריה
11:30 סינמה שבת : "הגברת G" בבימוי דלית קימור סרטים


   חמישי  1.8.2019
שעה נושא קטגוריה
19:00 סרט תיעודי: "ביבה" בבימוי דוד פרלוב סרטים

   שישי  2.8.2019
שעה נושא קטגוריה
11:00 שישי תרבות: "הסטודיו - בין מציאות לפנטזיה" תערוכות

   שבת  3.8.2019
שעה נושא קטגוריה
11:30 סינמה שבת: "היה היה ילד" בבימוי אורי לוי סרטים
19:00 הקרנה ומפגש: "היה היה ילד" בבימוי אורי לוי סרטים

   ראשון  4.8.2019
שעה נושא קטגוריה
13:00 - 08:30 "מבוכים ודרקונים" לילדים. עם אדווה ענבר מפגשים

   שני  5.8.2019
שעה נושא קטגוריה
11:00 - 09:00 סדרת ציור אינטואיטיבי. מנחה: ד"ר פינקי פיינשטיין אירועים
13:00 - 08:30 "מבוכים ודרקונים" לילדים. עם אדווה ענבר מפגשים

   שלישי  6.8.2019
שעה נושא קטגוריה
11:00 סרט לילדים: "ג'ים ונהג הקטר" סרטים
12:00 - 09:30 קיץ לילדים - המשחקיה מפגשים
13:00 - 08:30 "מבוכים ודרקונים" לילדים. עם אדווה ענבר מפגשים
20:00 "המרוץ המטורף אל הירח" מרצה: איתי נבו הרצאות

   רביעי  7.8.2019
שעה נושא קטגוריה
10:00 קולנוע פלוס - מונגוליה. הרצאה וסרט עם דני ינאי הרצאות
10:00 - 08:30 סדרה לילדים: "ארכיאולוג צעיר" בהנחיית ניצה יוגב נוער
12:00 - 09:30 "גיל-גול" פעלתון לפעוטות מפגשים
13:00 - 08:30 "מבוכים ודרקונים" לילדים. עם אדווה ענבר מפגשים

   חמישי  8.8.2019
שעה נושא קטגוריה
13:00 - 08:30 "מבוכים ודרקונים" לילדים. עם אדווה ענבר מפגשים
16:30 "משחקים של פעם" בהנחיית רחל קולניק - במשחקייה מפגשים

   ראשון  11.8.2019
שעה נושא קטגוריה
13:00 - 08:30 "חולמים בידיים" סדנת יצירה לילדים עם מאשה דוב מפגשים

   שני  12.8.2019
שעה נושא קטגוריה
11:00 - 09:00 סדרת ציור אינטואיטיבי. מנחה: ד"ר פינקי פיינשטיין אירועים
13:00 - 08:30 "חולמים בידיים" סדנת יצירה לילדים עם מאשה דוב מפגשים

   שלישי  13.8.2019
שעה נושא קטגוריה
11:00 סרט לילדים: "הבית עם השעון המסתורי" סרטים
12:00 - 09:30 קיץ לילדים - המשחקיה מפגשים
13:00 - 08:30 "חולמים בידיים" סדנת יצירה לילדים עם מאשה דוב מפגשים

   רביעי  14.8.2019
שעה נושא קטגוריה
10:00 הקרנת הסרט "חלקם של מלאכים" בבימוי קן לוקץ' סרטים
10:00 - 08:30 סדרה לילדים: "ארכיאולוג צעיר" בהנחיית ניצה יוגב נוער
12:00 - 09:30 "גיל-גול" פעלתון לפעוטות מפגשים
13:00 - 08:30 "חולמים בידיים" סדנת יצירה לילדים עם מאשה דוב מפגשים

   חמישי  15.8.2019
שעה נושא קטגוריה
13:00 - 08:30 "חולמים בידיים" סדנת יצירה לילדים עם מאשה דוב מפגשים
17:00 "מנגנים וזזים קומיקס" עם אורי ביתן ועדי שילדן אירועים

   שבת  17.8.2019
שעה נושא קטגוריה
11:30 סינמה שבת: האברך מהחיזבאללה סרטים

   שני  19.8.2019
שעה נושא קטגוריה
11:00 - 09:00 סדרת ציור אינטואיטיבי. מנחה: ד"ר פינקי פיינשטיין אירועים
12:00 - 10:00 סדרה לילדים: "טעימה של קומיקס" בהנחיית אורית עריף נוער

   שלישי  20.8.2019
שעה נושא קטגוריה
11:00 סרט לילדים: "הנה בא הגראמפ" סרטים
12:00 - 09:30 קיץ לילדים - המשחקיה מפגשים
12:00 - 10:00 סדרה לילדים: "טעימה של קומיקס" בהנחיית אורית עריף נוער

   רביעי  21.8.2019
שעה נושא קטגוריה
10:00 - 08:30 סדרה לילדים: "ארכיאולוג צעיר" בהנחיית ניצה יוגב נוער
12:00 - 09:30 "גיל-גול" פעלתון לפעוטות מפגשים
12:00 - 10:00 סדרה לילדים: "טעימה של קומיקס" בהנחיית אורית עריף נוער

   חמישי  22.8.2019
שעה נושא קטגוריה
18:00 "כשפסל הופך לצליל" מופע מוסיקלי לכל המשפחה תערוכות


גירסה להדפסהגירסה להדפסה
 
 
ראשי  |  אודות  |  מפעלי ההנצחה  |  ספריה  |  גלריה  |  הרצאות, חוגים וטיולים  |  הארכיון ההיסטורי של קרית טבעון  |  פייסבוק  |  English
Created by Consist