דף הבית | קטלוג וספריה | לוח אירועים | עונת התרבות תשע"ט | הודעות חשובות! | צור קשר | פייסבוק |
דף הבית  > אירועים

לוח אירועים


ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
* להצגת אירועי היום נא ללחוץ על התאריך

  היום -  שישי 16.11.2018
שעה נושא כתובת קטגוריה
11:00 שישי תרבות- דוקו בינלאומי-RBG - רות ביידר סרטים
8:30 יסודות בקבלה ומדיטציות ריפוי. בהנחית ד"ר פ. בר-סלע מפגשים


   חמישי  1.11.2018
שעה נושא קטגוריה
20:30 "העתיד כבר כאן" עם פרופ' דוד פסיג בעל שם עולמי הרצאות

   שישי  2.11.2018
שעה נושא קטגוריה
8:15-9:45 יסודות בקבלה ומדיטציות ריפוי. בהנחית ד"ר פ. בר-סלע מפגשים

   שבת  3.11.2018
שעה נושא קטגוריה
11:30 סינמה שבת- מתנחלת/ איריס זכי סרטים

   שני  5.11.2018
שעה נושא קטגוריה
17:00 "עץ הבלונים" עם אלון זמק מתיאטרון "סיפור קשוב" שעת סיפור
19:30 אינטליגנציות חבויות: "הגוף, הנפש ומה שביניהם" הרצאות

   שלישי  6.11.2018
שעה נושא קטגוריה
10:30 - 09:00 יחסי ישראל ושכנותיה. מרצה: איני עבאדי הרצאות

   רביעי  7.11.2018
שעה נושא קטגוריה
09:30 -12:00 'גילגול'- פעלתון לקטנטנים עם אופיר איתן מאיר מפגשים

   חמישי  8.11.2018
שעה נושא קטגוריה
08:40 על צלילים ואנשים: תחילתו של הווריזמו בעולם האופרה הרצאות
20:30 מה מספרת האישיות שלך? מרצה: ד"ר שמואל גרזי אירועים

   שישי  9.11.2018
שעה נושא קטגוריה
טיול: "עיר לבנה, עיר שחורה". עם רמי אהרוני טיולים
21:30 ערב זמר משירי אריק לביא. עם שושיק שני ויעל לביא ערבי שירה

   שבת  10.11.2018
שעה נושא קטגוריה
11:30 סינמה שבת- מתנחלת/ איריס זכי סרטים

   ראשון  11.11.2018
שעה נושא קטגוריה
10:30 עמים ללא ארץ: הילידים באוסטרליה - בין דיכוי לזהות הרצאות

   שני  12.11.2018
שעה נושא קטגוריה
17:00 "הנקודות הצבעוניות של פיתי החיפושית" עם עינת לויתן שעת סיפור

   שלישי  13.11.2018
שעה נושא קטגוריה
10:30 - 09:00 מבוטל!- יחסי ישראל ושכנותיה. מרצה: איני עבאדי הרצאות

   רביעי  14.11.2018
שעה נושא קטגוריה
09:30-12:00 'גילגול'- פעלתון לקטנטנים עם רותי מירון מפגשים

   חמישי  15.11.2018
שעה נושא קטגוריה
10:30 מסע חובק עולם: מוסקבה. מרצה: יואל שתרוג הרצאות
19:30 העמק הוא חלום- אירוע חד פעמי אירועים

   שבת  17.11.2018
שעה נושא קטגוריה
11:30 סינמה שבת- המרפא הפצוע סרטים

   ראשון  18.11.2018
שעה נושא קטגוריה
19:30 הפרדוקס האיראני - חלק ב' " מרצה: נפתלי הילגר הרצאות

   שני  19.11.2018
שעה נושא קטגוריה
17:00 "מנגינת היער" עם אבי שדה מתאטרון מנגינות ואגדות שעת סיפור
19:30 אינטליגנציות חבויות: "הנאות, אובססיות והתמכרויות" הרצאות

   שלישי  20.11.2018
שעה נושא קטגוריה
10:30 - 09:00 יחסי ישראל ושכנותיה. מרצה: איני עבאדי הרצאות
11:00 קורס ערבית מדוברת חוגים וקורסים
19:30 היהודים באים: "בוב דילן". מרצה: קובי מידן הרצאות

   רביעי  21.11.2018
שעה נושא קטגוריה
09:30-12:00 'גילגול'- פעלתון לקטנטנים עם הילה שקד מפגשים
10:00 אור, יזע ודמעות על הקולנוע: אורסון וולס הרצאות

   חמישי  22.11.2018
שעה נושא קטגוריה
10:30 פלאי העולם העתיק: גני בבל התלויים הרצאות
18:00 אמנות ישראלית: "דם הכלנית". מרצה: דוד איבגי הרצאות

   שבת  24.11.2018
שעה נושא קטגוריה
11:30 סינמה שבת- המרפא הפצוע סרטים

   ראשון  25.11.2018
שעה נושא קטגוריה
10:30 עמים ללא ארץ: אינדונזיה - האחדות שבגיוון הרצאות

   שלישי  27.11.2018
שעה נושא קטגוריה
סיור אמנות בקרית המלאכה בת"א. מדריכה: נועה רז מלמד טיולים
10:30 - 09:00 יחסי ישראל ושכנותיה. מרצה: איני עבאדי הרצאות
20:30 ניסים אמון - על החיים, המוות ומה שביניהם

   רביעי  28.11.2018
שעה נושא קטגוריה
'גילגול'- פעלתון לקטנטנים עם עינב עוזיאל מפגשים
10:30 תולדות הציור ביוון ורומא,ההפתעה של פומפיי הרצאות

   שישי  30.11.2018
שעה נושא קטגוריה
8:15-9:45 יסודות בקבלה ומדיטציות ריפוי. בהנחית ד"ר פ. בר-סלע מפגשים


גירסה להדפסהגירסה להדפסה
 
 
ראשי  |  אודות  |  מפעלי ההנצחה  |  ספריה  |  גלריה  |  הרצאות, חוגים וטיולים  |  הארכיון ההיסטורי של קרית טבעון  |  פייסבוק  |  English
Created by Consist